W czym możemy pomóc?

Nasza Kancelaria Adwokacka. Oferujemy pomoc prawną w obszarze prawa rodzinnego, cywilnego, handlowego, gospodarczego, karnego i innych. Prowadzimy sprawy, sporządzamy projekty pism i opinii prawnych, udzielamy porad prawnych.Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Sprawy rozwodowe, o separację, ograniczenie/pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka i kontakty, alimenty, rozdzielność majątkową, podział majątku.

Więcej
Prawo cywilne, spadkowe

Prawo cywilne

Sprawy o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, zadośćuczynienia, roszczenia dotyczące własności, zawieranie i konstruowanie umów, ustanowienie służebności, zapłatę, prawa majątkowe.

Więcej
Prawo karne

Prawo karne

Obrona podejrzanego i oskarżonego, postępowania przygotowawcze. Sprawy narkotykowe, o rozboje, kradzieże, włamania, defraudacje, wypadki drogowe. Zamknęliśmy kilkaset sprawy karnych.

Więcej
Odszkodowania

Odszkodowania

Odszkodowanie za szkody majątkowe, uszczerbek na zdrowiu, śmierć osoby najbliższej, wypadek przy pracy lub błąd w sztuce medycznej. Pomagamy uzyskać brakującą różnice w szkodzie majątkowej.

Więcej
Obsługa prawna przedsiębiorstw

Obsługa prawna przedsiębiorstw

Reprezentowanie przed sądami, sporządzanie umów, prowadzenie negocjacji. Prawo spółek, pracy i ubezpieczeń społecznych,w trakcie kontroli administracji państwowej i inne.

Więcej
Prawo spadkowe

Prawo spadkowe

Specjalizujemy się w sprawach spadkowych. Oferujemy porady, doradztwo w rozwiązywaniu problemów dotyczących spadku i dziedziczenia oraz reprezentację we wszystkich instancjach.

Więcej
Upadłość

Upadłość / restrukturyzacja

Upadłość przedsiębiorcy, upadłość konsumencka, restrukturyzacja zobowiązań oraz negocjacje zadłużenia i oddłużanie. Pomoc w zawieraniu porozumień oraz w trakcie postępowań komorniczych.

Więcej
Postępowania egzekucyjne

Postępowania egzekucyjne

Postępowanie egzekucyjne pomimo, że mamy już w ręku wyrok w cale nie jest proste, stąd też warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przeprowadzi Państwo przez ten ostatni etap w celu realizacji Państwa praw.

Więcej
Blokowanie egzekucji komorniczych

Blokowanie egzekucji komorniczych

Blokowanie egzekucji daje czas na ułożenie spraw ważnych dla dłużnika. Blokownie egzekucji polega na złożeniu środków zaskarżenia blokujących działania komornika.

Więcej
Postępowanie przed urzędami skarbowymi

Postępowanie przed urzędami skarbowymi

Doradzamy klientom, jak postępować w trakcie kontroli, by nie narazić się na zarzuty opóźniania w wydaniu decyzji podatkowej oraz zapewniamy profesjonalną pomoc.

Więcej
RODO

RODO

Świadczymy na rzecz naszych klientów kompleksową obsługę w zakresie szkolenia, audytu i wsparcia prawnego w kompleksowym i bezpiecznym wdrożenia RODO w przedsiębiorstwie.

Więcej
Skarga nadzwyczajna

Skarga nadzwyczajna

Skarga nadzwyczajna przysługuje od prawomocnego orzeczenia sądu powszechnego lub sądu wojskowego kończącego postępowanie w sprawie po spełnieniu odpowiednich warunków.

Więcej
Prawo autorskie i własność intelektualna

Prawo autorskie i własność intelektualna

Negocjowania i analizowanie umów dotyczących praw autorskich, żądanie zaniechania lub usunięcia skutków naruszania praw osobistych, ochrona przed nieuczciwą konkurencją.

Więcej
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Błędne ustalenie kapitału początkowego, nieuwzględnienia składkowych lat pracy, stażu, odmowa przyznania zasiłku, wypłaty świadczenia chorobowego, odebranie renty.

Więcej
Prawo celne

Prawo celne

Brak świadomości przedsiębiorcy o obowiązku statystycznym, często kończy się zwróceniem się przez nich o pomoc prawną do naszej kancelarii.

Więcej
Pozostałe dziedziny

Pozostałe dziedziny

Poza wymienionymi głównymi specjalizacjami Naszej Kancelarii, udzielamy również pomocy prawnej z zakresu...

Więcej

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Opinie Klientów Kancelarii

PERFECTIO.PL Sp. z o .o z siedzibą w Warszawie z przyjemnością pragnie zarekomendować Kancelarie Adwokacką Adwokat Aleksandry Tarasek-Zatyka z siedzibą w Legionowie. Obsługa prawna świadczona na rzecz naszej Spółki i naszych Klientów obejmuje doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego. Cenimy kancelarię za wiedzę „doświadczenie i zrozumienie specyfiki naszej firmy.

Katarzyna Zawadzka - PERFECTIO.PL Sp. z o.o.
Kancelaria ATZ Warszawa, Legionowo © 2020 by MEG