Kancelaria świadczy pomoc prawną w dwóch lokalizacjach:

  • w Warszawie przy ul. Modlińskiej 267
  • w Legionowie przy ul. Sienkiewicza 10 lok. 301.

Podkreślenia wymaga jednakże fakt, iż zasiąg naszej działalności obejmuje całą Polskę jak również Europę. Wspomagamy naszych Klientów na rozprawach, w negocjacjach, czynnościach urzędowych wszędzie tam gdzie nas potrzebują.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z kancelariami na terenie całej Europy oraz z doświadczonymi specjalistami z zakresu księgowości i rachunkowości, podatków, obrotu i wyceny nieruchomościami, psychologii, szeregu dziedzin koniecznych do efektywnej pracy adwokata. Na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach, uczęszczając na studia podyplomowe i doktoranckie.

Jesteśmy profesjonalnym, kompetentnym i doświadczonym zespołem. Praca prawników wymaga od nas empatii, dokładności, zaangażowania i osobistego podejścia do każdego Klienta.
Naszą pracę traktujemy jak misję, ale również naszą pasję. Przez lata wykonywaliśmy usługi prawne dla kilkuset Klientów firmowych oraz niezliczonej liczby osób fizycznych. Obecnie w toku znajduje się kilkaset spraw cywilnych, gospodarczych, prawa pracy oraz kilkadziesiąt postępowań karnych.

Każda sprawa traktowana jest przez nas jak ta najważniejsza, a Klient jest dla nas priorytetem. Udzielamy rzetelnej, kompetentnej i szczerej ekspertyzy, a Klient z zaproponowanych rozwiązań wybiera to, które najbardziej go satysfakcjonuje. Dla nas to Ty jesteś najważniejszy. Klient ma wybór i decyzyjność! Klient musi wiedzieć jakie ma możliwości i czego może się spodziewać. Naszym zdaniem adwokat to osoba doradzająca, a nie decydująca. Adwokat ma rzetelnie i zgodnie ze stanem faktycznym ocenić sprawę i przygotować Klienta na wszystkie ewentualności.

Działamy szybko i efektywnie, zapewniając Klientowi szczegółowy dostęp do wszystkich informacji, do wszelkiej korespondencji dotyczącej jego sprawy, informując o każdej zmianie w toczącej się sprawie i konsultując kolejne kroki, tak aby nie był niczym zaskoczony.

Dla Klienta jego sprawa jest najważniejsza, więc jest najważniejsza dla nas!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Opinie Klientów

PERFECTIO.PL Sp. z o .o z siedzibą w Warszawie z przyjemnością pragnie zarekomendować Kancelarie Adwokacką Adwokat Aleksandry Tarasek-Zatyka z siedzibą w Legionowie. Obsługa prawna świadczona na rzecz naszej Spółki i naszych Klientów obejmuje doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego. Cenimy kancelarię za wiedzę „doświadczenie i zrozumienie specyfiki naszej firmy.

Katarzyna Zawadzka - PERFECTIO.PL Sp. z o.o.
Kancelaria adwokacka Warszawa, Legionowo ATZ © 2019 by MEG