Kancelaria świadczy pomoc prawną w trzech lokalizacjach:

  • w Warszawie przy ul. Modlińskiej 267
  • w Legionowie przy ul. Sienkiewicza 10 lok. 301
  • w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A

Podkreślenia wymaga jednakże fakt, iż zasiąg naszej działalności obejmuje całą Polskę jak również Europę. Wspomagamy naszych Klientów na rozprawach, w negocjacjach, czynnościach urzędowych wszędzie tam gdzie nas potrzebują.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z kancelariami na terenie całej Europy oraz z doświadczonymi specjalistami z zakresu księgowości i rachunkowości, podatków, obrotu i wyceny nieruchomościami, psychologii, szeregu dziedzin koniecznych do efektywnej pracy adwokata. Na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach, uczęszczając na studia podyplomowe i doktoranckie.

Kancelaria prawna Tarasek-Zatyka to profesjonalny, kompetentny i doświadczony zespół. Praca prawników wymaga od nas empatii, dokładności, zaangażowania i osobistego podejścia do każdego Klienta.
Naszą pracę traktujemy jak misję, ale również naszą pasję. Przez lata wykonywaliśmy usługi prawne dla kilkuset Klientów firmowych oraz niezliczonej liczby osób fizycznych. Obecnie w toku znajduje się kilkaset spraw cywilnych, gospodarczych, prawa pracy oraz kilkadziesiąt postępowań karnych.

W kancelarii każda sprawa traktowana jest przez nas jak ta najważniejsza, a Klient jest dla nas priorytetem. Udzielamy rzetelnej, kompetentnej i szczerej ekspertyzy, a Klient z zaproponowanych rozwiązań wybiera to, które najbardziej go satysfakcjonuje. Dla nas to Ty jesteś najważniejszy. Klient ma wybór i decyzyjność! Klient musi wiedzieć jakie ma możliwości i czego może się spodziewać. Naszym zdaniem adwokat to osoba doradzająca, a nie decydująca. Adwokat ma rzetelnie i zgodnie ze stanem faktycznym ocenić sprawę i przygotować Klienta na wszystkie ewentualności.

Działamy szybko i efektywnie, zapewniając Klientowi szczegółowy dostęp do wszystkich informacji, do wszelkiej korespondencji dotyczącej jego sprawy, informując o każdej zmianie w toczącej się sprawie i konsultując kolejne kroki, tak aby nie był niczym zaskoczony.

Dla Klienta jego sprawa jest najważniejsza, więc jest najważniejsza dla nas!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Opinie Klientów Kancelarii

Uzyskałem pomoc przy opiniowaniu umowy o pracę (kontraktu menagerskiego). 100% profesjonalizmu i przystępna cena. Porady udzieliła mi mec. Krupińska. Następnie zostałem w sprawie o rozwód i tu wymiotła żonę (prawie dosłownie) Mec. Tarasek - Zatyka. Kancelaria w 100 % godna polecenia.

Michał Skoczylas
Kancelaria ATZ Warszawa, Legionowo © 2020 by MEG